جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 64028
  تاریخ انتشار : 10 آذر 1393 14:13
  تعداد بازدید : 333

  مدیرکل تعزیرات حکومتی زنجان

  سی درصد پرونده های ورودی به تعزیرات حکومتی در خصوص گرانفروشی و کم فروشی است

  مدیر کل تعزیرات حکومتی زنجان گفت: آبان ماه سال جاری تعداد 121 فقره پرونده در خصوص گرانفروشی و تعداد 81 فقره پرونده در خصوص کم فروشی به تعزیرات حکومتی استان وارد شده است که این میزان 30 درصد از کل پرونده های ورودی آبان ماه 1393 را شامل می شود.

  به گزارش خبرگزاری میزان، مرتضی ممیزی افزود: در شهرستان زنجان تعداد 95 پرونده، در شهرستان ابهر تعداد 14 پرونده و در شهرستان خدابنده تعداد 12 فقره پرونده در زمینه تخلف گرانفروشی وارد و پس از بررسی و صدور رأی متخلفین به پرداخت مبلغی بالغ بر 485 میلیون ریال محکوم گردیدند.
  وی اظهار کرد: در خصوص تخلف کم فروشی در شهرستان زنجان تعداد 59 فقره پرونده ، در شهرستان ابهر تعداد 18 پرونده و در شهرستان خدابنده تعداد 4 پرونده وارد گردیده که پس از رسیدگی در شعب مربوطه و سیر مراحل قانونی مختومه گردیده اند. بر اساس آراء صادره متخلفین این پرونده ها جمعا به پرداخت مبلغی بیش از 493 میلیون ریال محکوم گردیدند
  مدیر کل تعزیرات حکومتی زنجان از رسیدگی به 881 پرونده در زمینه تخلف نانوایان در سال 1393 خبر داد و گفت: در سال 1393 تعداد 881 پرونده در زمینه تخلف نانوایان به تعزیرات حکومتی استان وارد گردیده است. این تخلفات توسط گشت های مشترک سیار تعزیرات حکومتی استان و سازمان صنعت و معدن و تجارت استان زنجان به شعب تعزیرات حکومتی استان گزارش گردیده است. شعب مربوطه پس از رسیدگی و صدور رأی متخلفین را به پرداخت مبلغی بالغ بر یک میلیاردو ششصد میلیون ریال محکوم نموده اند. لازم به ذکر است تخلفات صنف نانوایان در خصوص کم فروشی و گرانفروشی می باشد که تعزیرات حکومتی استان بشدت با متخلفین برابر قانون برخورد می نماید.
  وی همچنین اعلام کرد: پس از برخورد قاطع تعزیرات حکومتی استان با متخلفین فضای مجازی در سال 1393، تعداد 2 فقره پرونده در زمینه تخلف دفاتر ارائه دهنده خدمات اینترنتی به تعزیرات حکومتی استان وارد گردیده است. در این زمینه شعب رسیدگی کننده به پرونده های مذکور پس از بررسی کلیه مستندات موجود در پرونده ها و انجام تحقیقات لازم و سیر مراحل قانونی شرکتهای متخلف به پرداخت مبلغی بالغ بر 590 میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم گردیدند.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
33