جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 74729
  تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1394 14:25
  تعداد بازدید : 529

  عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی:

  کمیسیون قضایی میزبان شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر می شود

  عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از حضور اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در کمیسیون قضایی خبر داد و اظهار کرد: هدف از این نشست بررسی راهکارها، مشکلات و موانع موجود در بحث مبارزه با مواد مخدر است.

  ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرگزاری میزان از برگزاری نشست اعضای این کمیسیون با اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خبر داد و اظهار کرد: این نشست در روز سه شنبه برگزار می شود.
  وی افزود: اعتقاد شخصی من این است که یکی از مسائلی که سبب ترویج مواد مخدر و عدم موفقیت کامل در مبارزه با مواد مخدر شده است نقص قانون های در رابطه با مبارزه با مواد مخدر است؛ ایرادات متعددی بر این قانون وارد است.
  عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عزم ملی برای اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر باید ایجاد شود، تصریح کرد: این جلسه مقدمه ای است برای تأکید بر این موضوع که باید عزم ملی برای اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر ایجاد شود.
  ابوترابی با اشاره به اینکه نشست های پیشین با این شورا در سطح کارگروه مبارزه با مواد مخدر کمیسیون قضایی بوده است، تأکید کرد: این جلسه در سطح کمیسیون است و تاکنون جلسه ای به این شکل میان تمامی اعضای کمیسیون و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر برگزار نشده است. 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
28